לאחר שיקולים רבים הבנתם שהמוצר המשתלם והמועיל ביותר עבורכם יהיה מיני סייט יוקרתי? מצויין! אז לאחר שרכשתם וקיבלתם את מוצר הפרמיום שלכם מה עושים הלאה?

קבלו 5 דרכים לקידום המיני סייט היוקרתי שלכם:

 1.קידום ממומן (PPC) בגוגל.

2.קידום אורגני בפייסבוק.

3.קידום אורגני בוואטסאפ.

4.קידום אורגני בגוגל.

5.קידום ממומן ברשתות החברתיות.

אז יאללה שנתחיל?

  1. קידום ממומן בגוגל הינה אחת הדרכים הנכונות לקידום דפי אינטרנט בעזרת תקציב דיי נמוך ותוצאות מובטחות! מזאת אומרת? בעזרת קידום ממומן בגוגל נוכל לקדם את העסק שלנו לפי מילות מפתח שהלקוחות הפוטנציאלים מחפשים בגוגל, לדוגמא:

בונת ציפורניים ברמת גן – נוכל לעשות חקר מילות מפתח ולראות מה המילות מפתח המשתלמות ביותר בקטגוריה של בונות ציפורניים ברמת גן ופשוט להתחרות על אותן מילות המפתח. ברגע שלקוחה פוטנציאלית תכנס לגוגל ותחפש ”בונת ציפורניים ברמת גן“ כאן ההזדמנות שלנו לקפוץ להציג את המיני סייט היוקרתי שלנו עם כל המידע הדרוש וכנראה לסגור עסקה (באופן הנ“ל אנו נשלם פר קליק על המודעה שלנו).

2. קידום אורגני בפייסבוק אחת הדרכים המובילות לקבלת טראפיק איכותי בחינם מגיע מהרשת החברתית המובילה – פייסבוק. אז איך עושים קידום אורגני בפייסבוק?על מנת לקדם את הקישור שלנו מומלץ להכין תכנים איכותיים מראש + סרטונים או תמונות שיעצרו את העיין של הגולש ובסופו של דבר שאותו גולש יתחיל לקרוא את התוכן שלנו. את התכנים רצוי לעשות כמה שיותר מעניינים ורלוונטים לתחום שלכם.

לדוגמא: מאמן כושר בדימונה יכול לרשום מספר מדריכים רלוונטים שיענינו את קהל היעד שלו ובסופם של אותם המדריכים להציג את הלינק שלו לכרטיס הביקור הדיגיטלי.

מה שיצור את השרשרת הבאה:

בן אדם שיעצור בגלל תמונה או סרטון >> יקרא תוכן איכותי, מעניין ורלוונטי אליו >> ואז הגיע הרגע שלנו להציג את עצמנו ולספק את הדרכים ליצירת קשר (לינק למיני סייט שלנו).

3. קידום אורגני בוואטסאפ זאת שיטה מצויינת להגיע לקהל היעד שלנו עד פתח הדלת מה שנקרא, 99% מהודעות הוואטסאפ מגיעות לנמען ואפילו נפתחות והנעמן צורך את התוכן שקיבל!

הקידום יכול להיעשות במספר דרכים כגון:

  • השארת הלינק שלנו במקומות רלוונטים (תיאור העסק, כתובת אתר האינטרנט, הודעת פתיחה וכו‘..).
  • שליחת ההודעה לקהל יעד רלוונטי (לקוחות עבר, לקוחות פוטנציאלים, קבוצות רלוונטיות וכו‘..) בשלב הנ“ל אפשר ואפילו מומלץ להשתמש בתוכנות אוטומציה ליעול התהליך.
  • שליחת רשימות תפוצה קבועות, הבעיה העיקרית כאן היא כאשר הצד השני לא שמר את מספר הטלפון שלכם ההודעה פשוט לא תגיע.

4. קידום אורגני בגוגל קידום אורגני בגוגל בדרך כלל מתבצע על ידי כתבות, קישורים, מהירות האתר ועוד כמה מאפיינים שלא באמת רלוונטים למיני סייט יוקרתי.השיטה שאנו ממליצים כאן היא פשוט להפיץ את הלינק בעזרת כתבות מעניינות ורלוונטיות בכמה שיותר קבוצות, אתרים, פורומים שיקשרו את המיני סייט. ד“א המיני סייטים שלנו מופיעים גם ככה באורגני בגוגל!

5. קידום ממומן ברשתות החברתיות כנראה שזה יכול להיות שזה הדובדבן שבקצפת! אחת השיטות המובילות כיום לפרסום וקבלת לקוחות חדשים הינה בעזרת קמפיינים נכונים ואיכותיים ברשתות החברתיות. השיטה שאנו ממליצים הינה – קמפיין לוק א לייק של רשימת הלקוחות שלכם שכבר רכשו את המוצר! כמובן שכאן מומלץ להשתמש באנשי מקצוע ולא לעשות את זה לבד..

אינסטגרם אורגניאינסטגרם ממומןאתר אינטרנטגוגלדף נחיתהוואטסאפכרטיס ביקור דיגיטלימיני סייטפייסבוק אורגניפייסבוק ממומןקידום אורגני בגוגלקידום בוואטסאפקידום ממומן בגוגל

קידום אורגני בגוגלקידום באוטומציהקידום בוואטסאפקידום כרטיס ביקור דיגיטליקידום לינקיםקידום מיני סייטקידום ממומןקידום ממומן בגוגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן