הטיפ השבועי

איך לפרסם לבד בדיגיטל

מבצע לזמן מוגבל מיני סייט יוקרתי פתרון קל, נוח וממותג! עוזר בגיוס ושימור לקוחות | החל מ 20 ש"ח בחודש בלבד

יש לכם זמן לפרסם בדיגיטל לבד? הכנו לכם את רשימת התוכנות המומלצות לעשות זאת, משווקים דיגיטליים צפויים להיות במיליון מקומות בבת אחת. בין אם אנו מחפשים נתונים או מכווננים את הנוכחות החברתית שלנו, אנו חייבים להסתמך על כלים הנכונים לשיווק דיגיטלי מה שאומר לחסוך זמן ולשמור על שפיותנו 😊.

הרכבנו לכם רשימה של כלים מרכזיים למשווקים מכל הצורות והגדלים – בעיקר אלה שהמאנקיז משתמשים ואוהבים. נכון שאנו נגלה סודות מקצועיים אבל אחרי הכל, אין שני צוותי שיווק שווים, חלק מהחברות משתמשות בכלים אלה, חלק בכלים אחרים. אך בסופו של יום כולנו חייבים להשתמש בכלים בכדי לייעל את העבודה בזמן ותוצאות.

 לא משנה אם אתה איש שיווק בכיר בחברת שיווק או שאתה מחפש כלי שיווק דיגיטלי ברמה של עסק קטן בינוני – הרשימה הזאת מכסה את כל התוכנות שתצטרך בכדי לייצר תוצאות מספקות בזמן יחסית קצר. נתחיל?

מדיה חברתית אורגני – כיום אנשים מבלים כל כך הרבה זמן במדיה החברתית, שזה הפך להיות אחד הערוצים החשובים ביותר למינוף של מותגים ועסקים. זו הסיבה שכלי ניהול מדיה חברתית הפכו לאות הבסיס של חברות ועסקים גדולים וקטנים כאחד.

 WYNG 

ווינג היא פלטפורמה שיווקית למעורבות עם דגש על מעורבות באיסוף תוכן שנוצר על ידי משתמשים, האשטגים קמפיינים, תוכניות הפניה, חידונים, תחרויות ועוד.
 הם מתמקדים בשינוי האופן בו מותגים גלובליים עוסקים וממירים את הצרכנים הסלולריים והחברתיים של היום. בנוסף, הפלטפורמה שלהם מתהדרת בלוח המחוונים המובנה באנליטיקה המפקח על הביצועים של כל קמפיין ייחודי.

https://www.wyng.com/

 

 SPROUT SOCIAL 

היא פלטפורמת ניהול ומעורבות של מדיה חברתית לעסקים, המקלה על מותגים ליצור קשר יעיל עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים. רוב החברות והמותגים הגדולים משתמשות בה. אנו מאמינים שהתכונות והפונקציות של ספרואוט יכולות לדבר בעד עצמן! נסו עוד היום את התוכנה – ובקשו תקופת נסיון חינם, בכדי ללמוד את הפונקציות הנרחבות שמציעה התוכנה.

https://sproutsocial.com/ 

מדיה חברתית ממומנת – כוחם של אתרי מדיה חברתית חורג בהרבה מאתרי תוכן אורגנים. פלטפורמות מדיה בתשלום יכולות לחשוף את המותג שלך בפני קבוצות גדולות של משתמשים פעילים שאחרת לא תוכל להגיע אליהם. ברשתות החברתיות המרכזיות יש כל כך הרבה נתונים על המשתמשים שלהם, שהמיקוד יכול להפוך לפרט יעיל במיוחד, מה שהופך את המדיה החברתית למקום אידיאלי לשלם עבור לידים/לקוחות קונים.

 Facebook Power Editor 

כמובן שאי-אפשר לדבר על מדיה חברתית ולא להזכיר את פייסבוק המוכר ואהוב על כולנו. אך לא הרבה יודעים שלפייסבוק עצמה יש תוכנו מעולות לייעול קמפיינים ממומנים, דוגמת – עורך הכוח של פייסבוק. עורך הכוח הוא כלי פייסבוק ליצירה והפעלה של קמפיינים פרסומיים היפר-ספציפיים. פייסבוק משפרת בכל עת את פלטפורמת המודעות שלה, והכלי משחרר לעיתים קרובות תכונות מיקוד והצעות תקציב חדשות למשתמשים. עבור משווקים שרק מתחילים בחזית החברתית בתשלום, זה אחד הכלים הטובים ביותר לשיווק דיגיטלי ללא עלות ליצירת וניהול קמפיינים. הפרמטרים המפורטים של הפלטפורמה מבטיחים כי אתה מכוון בדיוק לקהל שאתה מחפש. כמובן שתוכלו גם להציב גבולות תקציבים, וקהלים ספציפי – למימוש חכם של תקציב הפרסום.

https://www.facebook.com/adsmanager/

 NANIGANS 

נאניגנס היא תוכנת פרסום רב ערוצית עם דגש רב על שיווק בפייסבוק. לתוכנה יש גישה לסטטיסטיקות פנימיות של פייסבוק לצורך מיקוד מחדש ושפע של כלים אחרים המייעלים את המיקוד. מעבר לשיווק בפייסבוק, הפלטפורמה מתהדרת בתכונות הממוקדות סביב מודעות טוויטר ואינסטגרם גם כן. נאניגנס היא כלי הבחירה המרכזי עבור החברות הגדולות במשק, וכמו כן עבור חברות פרסום מרכזיות בעולם! מומלץ בחום!

https://www.nanigans.com/

שיווק במייל – המייל הדיגיטלי הראשון נשלח כבר בשנת 1971, כך שזה די טבעי שדוא"ל ממלא מקום מרכזי בשיווק ושיווק דיגיטלי בפרט. למרות היותו "אולדסקול", הדוא"ל בקלות אחד מערוצי

השיווק היעילים מבחינת החזר השקעה. כמו כן שיווק במייל ממשיך לצמוח ב3-4% בכל שנה, ללא כל סימני האטה בזמן הקרוב. ולכן אנו ממליצים בחום להשתמש בכלי זה לשליחת תוכן מלמד ותוכן פרסומי ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים כאחד. 

 MAIL CHIMP 

מיילצ'ימפ מייצגת חברת ענק מוחלטת בשטח השיווק בדוא"ל, עם למעלה מ- 270 מיליארד דוא"ל שנשלחים על ידי משתמשים בכל שנה. היופי במיילצ'ימפ הוא השימושיות של הפלטפורמה ותג המחיר הגמיש שלה על פי גודל רשימת לקוחות הדוא"ל שלך. דוגמת התוכנית "חינם לנצח" שלהם המושלמת עבור משווקים קטנים המחפשים היכרות וניסוי עם שיווק בדוא"ל. אם אתה חדש בכלים שיווקיים דיגיטליים או בדוא"ל באופן כללי, מיילצ'ימפ מייצגת נקודת פתיחה נהדרת. אך חשבו לזכור שהיא פלטפורמה בנילאומית ולכן תיתכן בעיית שפה – אך בעזרת מייל בודד לחברה תוכלו לפתור בעיה זו, ולהשתמש בה כרצון נפשכם.

https://mailchimp.com/

 SMOOVE 

סמוב היא פלטפורמת שיווק כחול לבן, המגדירה מחדש את אפשריות ליעול תהליכים עסקיים. היא מציעה בתוכה קמפיינים מעוצבים, חכמים ויעילים באמצעות כלים בעברית- דיוור אלקטרוני, דפי נחיתה ואף הודעות סמס. במידה ואתם מחפשים פלטפורמה פשוטה שמדברת עברית, זוהי ללא ספק הפלטפורמה בשבילכם!

https://www.smoove.io/he

רימרקטינג שיווק מחדש – מכירים את המודעות  האלה שעוקבות אחרינו מאתרים שביקרנו בהם לאחרונה או קנינו מהם? אז מה הן בעצם? מדובר במודעות המשווקות למשתמש מחדש, כך שימשיך וירכוש מוצרים דומים או את המוצר שהוא התעניין בוא אך לא רכש. גם אם לא שמעת עליהן, וודאי תורגטת על ידיהן בעבר. מיקוד מחדש יעיל להפליא בכדי להחזיר לקוחות לאתרך לבצע רכישה או להפוך לליד כך שבכל מצב הם מכפילות את התנועה לאתר ואף ממירות לידים ללקוחות קונים. מיותר לציין שזו אחת הדרכים המובילות למימוש פוטנציאל הקנייה אצל כל משתמש המבקר באתרכם, ולכן אין דרך שלא להתשמש בכלי זה.

 RETARGETER 

ריטרגטייר הוא כלי מעולה המשתמש בשיווק מחדש לאתר, מיקוד מחדש של חיפוש ושיווק מחדש דינמי. אתה יכול להשתמש כפלטפורמה בשירות עצמי או להעביר את כל מסעות הפרסום שלך לצוות חשבון כדי להפעיל את מיקומך מחדש עבורך. אתם יכולים להשתמש בריטגטייר בצריכה עמצית או אף להעבירה לצוות שיווק ייעודי. ניתן אף להשתמש בה לקמפיין יחיד או כחבילה למספר קמפיינים מותאמים אישית. לפלטפורמה ישנה גישה לשימוש בנתונים התנהגותיים של צרכנים ממותגי מסחר אלקטרונים של למעלה מ150 פלטפורמות מובילות ברשת!

https://retargeter.com/

 ADROLL 

אדרול היא אחת השמות הידועים ביותר במרחב השיווק מחדש, ומתגאה בבסיס לקוחות של למעלה מ -35,000 מפרסמים חודשיים. הפלטפורמה שלה מעניקה גישה למעל 500 מחליפי מודעות, הכוללים את מרבית הרשתות הגדולות במדיה החברתית. היא מציעה פלטפורמה בשירות עצמי, אך תוכלו גם לבקש את עזרת עובדיה לעזרה נוספת במידה ואתם זקוקים לה. סיפורי ההצלחה העומדים מאחורי משתמשים רבים הם מטורפים לחלוטין, כאשר המחירים לקליק מכירות הם 35% עד 265% ברוב המקרים – גבוה בצורה מפחידה!

https://www.adroll.com/

תוכנות מחקר ממומן – פרסום ממומן תכנותי מתייחס לשימוש בתוכנות לאוטומציה של רכישת מדיה מערוצים מקוונים ולא מקוונים כאחד. במילים אחרות, מודעות נרכשות ומוצגות באופן אוטומטי על סמך נתונים שהזנו. שניים מהיתרונות הגדולים ביותר של שימוש בפתרונות קנייה של מדיה תכנותית הם שאתם יכולים לצמצם את הזמן שאתם משקיעים במציאת הפלטפורמות הטובות ביותר לפרסום. כמו כן, אתם גם מקבלים גישה לשפע של נתונים שלרוב החברות הגדולות ישנה גישה אליהם, ובכך מבטיחים תחרות הוגנת בשוק.

 ROCKETFUEL 

רוקטפואל הוא כלי פופולרי מאוד הכולל בתוכו פיצ'ר ייחודי הנקרא "ניקוד מיידי" המבדיל אותו מכל המתחרים בתחום. "ניקוד מיידי" מעריך נתוני משתמשים אנונימיים בזמן אמת, בכדי לחשב את הסבירות שמישהו יגיב או יילחץ על הפרסומת שלך ואז משתמש במידע זה כדי להחליט מתי והיכן להציג את המודעות שלך. רוקטפואל מציעה פלטפורמה בשירות עצמי וכמו כן שירותים מנוהלים על ידם.

https://www.gorocketfuel.com/

 SIMPLI.FI 

סימפליפי מבדילה את עצמה מכלים אחרים על ידי ניצול מוחלט של נתוני קהל לא קריאים. משמעות הדבר היא – שלא כמו כלים אחרים בשוק – סימפליפי אינה צריכה להסתמך על פלחי קהל שנעשו מראש כדי לסווג את נתוני הקהל. זהו יתרון משמעותי במידה ועובדים עם הרבה נתוני משתמשים!

https://simpli.fi/

תוכנות מחקר אתר – השינויים הקטנים ביותר באתר יכולים לעשות את ההבדל הגדול ביותר בכל מה שקשור ללגרום לאנשים להפוך ללקוחות בדפי הנחיתה שלכם.
שינוי צבע כפתור הקריאה לפעולה לדוגמא יכול לעשות את ההבדל בין משתמש שעזב את העמוד או שנרשם כליד. תוכנות מחקר הן כל כלי השיווק הדיגיטליים בארגז הכלים שלך, כל מה שעוזר לך לבדוק או לבצע אופטימיזציה של האתר שלך להמרות ממשתמש לליד ומליד ללקוח.

 HOTJAR 

הוטג'אר היא התוכנה האהובה על המאנקיז שלנו! הוטג'אר מספקת תיעוד חזותי בזמן אמת של פעולותיהם והתנהגותם של המבקרים באתר שלכם. באמצעות מפות חום שמרמזות על היכן שאנשים לוחצים (או לא לוחצים) ולהקלטות וידיאו בפועל של מסע האורח שלך, אתם יכולים ממש לראות מה צריך לייעל ולשנות במקום להמשיך ולנחש. אנחנו ממש מתרגשים ממנה, וממליצים בחום רב!

https://www.hotjar.com/

 VWO 

אף על פי שהסלוגן "תמיד לבחון" הפך לקלישאה שכיחה, לא ניתן להכחיש את החשיבות של בדיקת איי ביי שבועית על האתר שלך. כלי האופטימיזציה הייחודי של ויוואו, מייעל את התהליך בכך שהוא מאפשר לשחק במהירות עם אלמנטים מהדפים שלך, כגון כותרות ותמונות, כדי ליצור גרסאות מרובות של האתר שלך עבור המבקרים שיעבוד בצורה הטובה ביותר. יחד עם פלטפורמת ניתוח נתונים חזקה, תוכלו גם לראות במהירות איזו גרסה של האתר שלכם היא המנצחת מבחינת קליקים והמרות של גולשים ללידים.

https://vwo.com/

שיווק בוידאו – תוכן הווידיאו נמצא במסלולו להשתלטות על 80% מכלל התנועה ברשת עד שנת 2021. במילים אחרות, הווידאו הפך להיות חובה שיווקית ולא לערוץ "נוסף" או משני.
 בהשקעת מאמצים רבים הדרושים כדי ליצור ולפרסם סרטונים, חשוב לוודא שאתם מקבלים עליהם כמה שיותר עיניים. דרך בטוחה לעשות זאת, היא לפרסם אותם בכמה מפלטפורמות הווידיאו הפופולריות שמושכות המוני צופים גדולים מעבר ליוטיוב המוכרת והאהובה.

 WISTIA 

וויסטיה היא פלטפורמה מדהימה עבור מותגים המחפשים לארח, להתאים אישית ולשתף סרטונים ברחבי האינטרנט. אחת הפונקציות הטובות ביותר של הפלטפורמה שלה היא היכולת לכלול התאמה אישית בסוף כל סרטון לחוד, מה שמקל על העברת הצופים לדפים ספציפיים שנרצה שיגיעו אליהם לאחר כל סירטון.

https://wistia.com/

 TIKTOK 

לאחרונה טיקטוק נהפכה לפופולארית מאוד בעולם, ונכנסה כמו כן לישראל לא ממזמן. נכון שרוב המוחלט שלה הם צופים צעירים ולא תתאים לכל מותג, אך לא יכלנו שלהתעלם ממנה לחלוטין מההרשימה המנצחת הזו. במידה וקהל היעד שלכם הם נערים ונערות עד גילאי 23 זוהי ללא ספק הפלטפורמה המנצחת בשבילכם, אולי אף יותר מיוטוב. בכדי לחקור מי הוא הלקוח המושלם שלכם, אנא עברו למאמר על "הלקוח המושלם" בלינק הבא.

https://www.tiktok.com/en/

כלי לתכנון תוכן – משווקים איכותיים צריכים כל הזמן למלא את יומני התוכן שלהם בכדי להתמיד בתחרות ולהגיע לכמה שיותר מהקהל שלהם, במיוחד עם הלאגוריתמים החכמים של רשתות המדיה היפרגנו לכם בנראות התוכן ליותר אנשים או יענישו אותכם במידה והתוכן לא עקבי. עם זאת, לא תמיד יש לנו זמן להרכיב משהו ייחודי עבור כל פוסט שאנו יוצרים, וזו הסיבה שכדאי שיהיו לכם כמה כלים לתכנון תוכן שיעזרו לכם למלא פערים אלו ולשמור על מעריציכם ושביעות הרצון של האלגוריתמים השונים ברשת.

 FEEDLY 

בעזרת פידלי תוכלו לבחור את כל הבלוגים, הפרסומים והנושאים השונים שאתם והגולשים שלכם מעוניינים בהם. הפלטפורמה צוברת בתוכה את כל התוכן העדכני מאתרי מתחרים מרכזיים אותו תוכלו לנתח ולקחת את התכנים שעבדו בצורה הטובה ביותר בשבילם. כמו כן תוכלו לשלב את בעדכון שלכם עם כלי ייעודי לשיתף מאמרים בזמן אמת עם המעריצים והעוקבים שלך, פשוט וואו!

https://feedly.com/i/welcome

 SCOOP.IT 

סקופיט הוא כלי מדהים למציאת ושיתף תוכן ייחודי ורלוונטי בקלות לרשתות החברתיות, לבלוגים, אתרים ועוד. עם סקופיט תוכלו לתכנן את התוכן שלכם חודשים קדימה בכמה קליקים פשוטים, מומלץ יותר למבינים בתחום.

https://www.scoop.it/

יצירת התוכן – בכל הקשור ליצירת תוכן לא חסרים לנו אפשרויות – אינפוגרפיקות, בלוגים, קטעי וידאו – אבל מה באמת יכול לטלטל את הקהל שלנו לטובה? כמובן שלא כולם יודעים להשתמש בפוטושופ, והאמת? אין כל חובה להשתמש בו היום, עם שלל התוכנות המקצועיות אך הפשוטות לשימוש ברחבי הרשת.

 CANVA 

קאנבה הוא כלי עיצוב חינמי מבוסס-אינטרנט שבו תוכלו להשתמש בכדי ליצור תמונות ייחודיות לשיתוף בבלוגים, ברשתות החברתיות באתרכם או בכל מקום שתרצו תמונה איכותית שלא מביישת אף מאייר פוטושופ. ניתן להתשמש בה בכדי ליצור תמונות ייחודיות לחלוטין מאפס או כדי ללטש תמונות שכבר עומדות לרשותכם. בן אם זה הוספת טקסט או אובייקט, עריכת התמונה, או גזירת והוספת אלמנטים.

https://www.canva.com/

 LANDSCAPE – SPROUT 

לאנדסקייפ מבית ספרואוט סושיאל המוכרת היא עוד תוכנה מעולה ליצירת תוכן מהיר ואיכותי. התכונה הייחודית שלה היא פתרון בעיית שינוי גודל התמונה למדיה החברתית שנרצה להתמקד בה. ניתן אף במהירות להפוך תמונה בודדת למספר רב של תמונות, כשכל אחת בגודל המושלם עבור רשתות המדיה החברתית בהן תרצו לפרסם אותה.

https://sproutsocial.com/landscape

אנליזת האתר – אז בנינו אתר, השקענו במאמרים ומילות מפתח, הוספנו וידאו, תמונות, ותכנים מעניינים, כל הכבוד לנו! עכשיו הזמן לעקוב אחר נתוני האתר, אחר הגולשים שלכם כמות הלידים וכמות הלקוחות. כמו כן מי הם הגולשים שלנו, מין, גיל תחביבים. מידע זה יעזור לנו להבין מה אנו עושים נכון או לא נכון בשיווק האתר שלנו ברשת, ובכך לייעל את התוצאות להכפיל את הגולשים-לידים-לקוחות בצורה מספקת לנו – כבעלי עסק.

 GOOGLE ANALYTICS 

כמובן שאי-אפשר לדבר על אנליזות האתר מבלי לדבר על גוגל אנליטיקס. האנליטיקס הוא תקן זהב עבור מרבית האתרים בימינו, בו ישנו ניתוחים מתקדמים ששופכים אור על מגוון המידע באתר שלך, כולל מי המבקרים שלך, איך הם עושים את דרכם במשפך המכירות שלך ומה הם עושים באתר האינטרנט שלך בזמן אמת. כשמדברים על אנליזות – מדברים על גוגל אנליטיקס. אה וזוהי גם תוכנה חינאמית.

https://analytics.google.com/analytics/web/

 WOOPRA 

במידה ובבעלותכם אתר איקומרס – אתר חנות, אופרה הוא תוכנת חובה לאנליזה מעמיקה על כמות הלקוחות והלידים שלכם. אופרה עוצבה במיוחד בכדי לעזור להילחם בבעיית נטישת העגלה, וניתח מעמיק של כל שלב בתהליך התשלום באתר שלנו, בכדי לקבוע היכן המבקרים נוטשים, ומהו מקור התנועה המרכזי ביותר מבחינת לקוח שרכש המוצר. מומלץ בחום רב לבעלי אתרי חנות.

https://www.woopra.com/

תוכנות לשירות לקוחות יעיל – בהתחשב בכך שאנו חיים בעידן של קריאה, הלקוחות פונים לערוצים מקוונים כדי לפנות אל מותגים עם פניותיהם ותלונותיהם יותר מאי פעם.
 אם אינך נמצא שם כדי ליצור קשר עם לקוחות אלה, הדבר משתקף בצורה שלילית על המותג שלך, ואתה עלול לאבד את האמון שלהם לנצח. חשוב להשתמש בלפחות אחד מכלי שירות הלקוחות האלה, בכדי לייעל את תהליך שירות הלקוחות שלך, ולהבטיח תגובה זריזה לכל הודעה, מענה או בקשה, הנכנסות אלינו.

 LIVECHAT 

לייבצ'אט נוקטת גישה פרואקטיבית לשירות לקוחות על ידי הקלת השיחות עם האנשים המבקרים באתר שלנו. תיבת הצ'ט הפסיבית שנמצאת תמיד בדף שלך מאפשרת ללקוחות הפוטנציאליים להושיט יד אל חלק מחברי השירות שלך, ועוזרת לך לענות ביעילות על שאלות ובירורים שונים ומגוונים. לייבצ'אט היא צאט'בוט ייעודי לאתר שלך ולא לרשתות המדיה, הוא אומנם לא זול, אבל שווה כל שקל עקב . לבוט מדיה ראה פסקה הבאה.

https://www.livechat.com/

 MANYCHAT 

מאניצ'אט הוא בוט ייחודי לפלפטפורמת הפייסבוק הכל כך חשובה! גם בעזרת הפחצ'רים החינמיים שהיא מציעה, ניתן בקלות יחסית ליצור בוט מקצועי לעמוד העסקי שלכם, היעמוד לרשות הגולשים המתעניינים במוצר שלכם. בהקלדת שאלות מראש, תוכלו גם לענות באופן אוטומטי לשאלות שחוזרות על עצמן מהגולשים שלכם, לשלוח גולשים אל אתרכם, להציג הטבות מיוחדות, ואף להציג מספר טלפון להתקשרות עמכם.

https://manychat.com/

קידום אתר אורגני – כשמדובר בכלי שיווק דיגיטלי, קידום אתר אורגני הוא המקום בו רובנו זקוקים לעזרה מרכזית. עם כל כך הרבה כלים זמינים וכמה לינקים של נוכחותנו במנועי החיפוש, קשה יותר לומר את התוכנה המושלמת בשבילכם. למרבה המזל, ישנם מספר עצום של כלים בחוץ שיעזרו לפשט את העולם המסובך והולך של קידום אתר אורגני.

 SEMRUSH 

לסימראש ישנם המון כלים שיווקיים דיגיטליים מובנים, המסייעים לקידום אתרים לעקוב ולשפר את דירוג החיפושים שלהם. אחד השימושים המרכזיים שלו הוא לעקוב אחר המתחרים שלנו ברשת. אנו יכולים להשתמש בכלים כדי למשוך את קישורי המתחרים שלנו, לעקוב אחר התנודות שלהם בדירוג, ולבצע ניתוח תחרותי מלא, ובכך כמובן לשפר את מיקומנו ברשתות החיפוש ובמנוע החיפוש גוגל בפרט.

https://www.semrush.com/

 SCREAMING FROG 

סקרימינג פרוג הוא כלי עכביש שיכול לסרוק במהירות מספר אתרים, או דפי אינטרנט ספציפיים בכדי לתת לנו ניתוח מלא על ביצועיהם. אנו יכולים להשתמש בכלי כדי לראות אם יש לנו קישורים שבורים, דפים שבורים, הפניות מחדש שלא עובדות ועוד ועוד. תיקון רוב השגיאות הללו הוא פיתרון מהיר ומועיל למקדמי האתרים ואף לבעל העסק כמקדם יחיד כאחד.

https://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/

שיווק שותפים – הרעיון מאחורי שיווק שותפים הוא פשוט – אפשר לאחרים למכור מוצרים בשם המותג שלך על ידי הפיכת האישים לסניפים שלך. בגדול, כל שעליכם לעשות הוא לשלם להם אחוז מכל מכירה שהם מייצרים לכם בפועל. ערוץ זה יכול להיות יעיל מאוד מכיוון שאנשים נוטים לבטוח יותר בחברים שלהם (שיווק פה לאוזן) ובחסידי המותג, יותר מכפי שהם סומכים על חברה או העסק בכל הקשור למכירה, מכיוון שהאינטרס שלהם לרוב הוא למכור. כמו כן, שיווק שותפים מהווה יתרון ענק שכן אנו משלמים רק עבור המכירות שהאנשים האלו מייצרים לנו, ולא על העבודה שיצטרכו לעשות בכדי למתג את העסק שלכם, מה שכמובן מתבטע בחיסכון אדיר לכיסכם!

 SEKINDO 

סקינדו הינה פלטפורמת שיווק שותפים כחול לבן שהוקמה ב2007 והיום אחת הגדולות בארץ מבחינת רשת השותפים. היא מונה אלפי שותפים ומדיות מאתרים קטנים ועד למעצמות הגדולות בישראל. במידה ואתם מחפשים לשווק את המוצרים או השירותים שלכם בעלות כמעט אפסית, אנו ממליצים לבדוק את החבר'ה האלה, מה שבטוח שלא תתאכזבו. הרי בסוף היום אנו משלמים רק על תוצאות בשיווק שותפים.

https://www.sekindo.co.il/

 

 CLICK ON AFFILIATES 

קליקאון אפיילייטס היא עוד פלטפורמה מבטיחה לשיווק שותפים יעיל – ההוקמה בשנת 2009 במטרה להביע קדמה לשיווק בעולם האיטנרנט הישראלי. קליקאון מספקת מאות אלפי לידים בחודש לשביעות רצון של העסקים המשתשמים בה. והתשלום בה מתבצע ע"י תוצאות או לידים בלבד כך שכולם יוצאים מרוצים ומרווחים – המשווקים והעסקים כאחד. במידה ואתם מחפשים פלטפורמת שיווק שותפים יציבה, נסו גם את קליקאון כשותפה לעסק שלכם.

http://www.clickon.co.il/

עכשיו כשעברנו על פלטפורמות השיווק המרכזיות, למדת איזה פלטפורמה תשמש אותכם למטרה שתרצו! אך כמו שאתם רואים זוהי עבודה לא קלה, ובטח  שלא זולה בכדי להביא התוצאות הרויות בעזרתן. נכון שלרוב התוכנות האלה ישנה תקופת נסיון חינמית אך בכדי להמשיך ולהשתמש בשירותיהם תצטרכו להוציא לא פחות מ6 אלף שקלים בכל חודש, והמון זמן על ניסוי וטייעה. כמובן שאם יש לכם הזמן לשבת וללמוד והתקציב לשימוש בתוכנות, אתם מוזמנים לעשות זאת בעצמכם!

אך אם אתם מעוניינים בתוצאות מוכחות במינימום תקציב, אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם, בטופס כאן   ויועץ דיגיטלי שלנו ייצור איתכם קשר עוד מחר, להתאמת המוצר הייחודי לכם, אם זה ברצונות שלכם ואם זה בתקציב שלכם.

כמובן שישנם עוד עשרות תוכנות שלא ציינו, שניתן להשתמש בכדי לייעל את הנראות שלנו ברשת, ספרו לנו באיזה תוכנות אתם משתמשים לשיפור וייעול העסק שלכם בעידן הדיגיטלי.
נשמח לשמוע מכם! 

אוהבים, משפחת המאנקיז.

רוצים לקבל טיפים על בסיס שבועי? הרשמו עכשיו! מבטיחים לא להספים

דילוג לתוכן