אודות

 את הישיבה זכינו לפתוח אחרי שהאדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו נתן הוראה מפורשת שצריך להקים עוד מוסד של תורה בעיר אשקלון בשנת 2014 – כחסידים של כבוד האדמו“ר לקחנו את האחריות.
כיום הישיבה שלנו מונה כ40 תלמידים קבועים אשר באים ללמוד תורה בכולל יום & כולל ערב שלנו.
פעילויות הישיבה הינם: זיכוי הרבים (פרונטלי & אונליין), שיעורי תורה ברחבי הארץ, טיסות מאורגנות לאומן וקברי צדיקים, חוגי בית, חלוקת ספרים, גמ“ח, הכוונה וייעוץ בנישואין, הכשרה לרבנות, גישור בין בני זוג, בדיקה וכתיבת סת“ם, כולל יום, כולל ערב, צדקה ועוד…

אודות הרב

לאחר לחימה גדולה וקשה במלחמת לבנות השנייה שכללה אבדה של שני חברים טובים והמון דם, זכינו והתחלנו להתחזק בסוף השירות הצבאי בשנת 2006. כשרואים ניסים גלויים במלחמה מבינים מה היא האמת שעליה כולם מדברים! לאחר השירות התחזקנו עוד יותר ע“י הצדיק בן ציון עטייה שהקים באותו הזמן את הגמ“ח המרכזי בעיר אשקלון – בזכותו התקרבנו ליהדות דרך חסדים שהיינו עושים במשך כ10 שנים.

עד היום כבוד הרב כתב והוציא לאור 6 ספרים תורניים ביניהם: אמרי פי (רב מכר), את האור של הדור (ספר צניעות לנשים), לוחם הברית (ספר לגברים בלבד), השקופות (ספר מחזק לנשים נשואות), אות לשמונה (ברית מילה)… וכמו כן סדרה שלמה על פרשת השבוע..

תרומות לישיבה

עמותה "באהבה למען שמו 26" מספר חשבון 08510287 מספר סניף 001 בנק הדואר

העברה באפליקציית BIT – 0547177113

שיעורי תורה ביוטיוב

image

שתפו את הכרטיס שלנו

דילוג לתוכן