גדעון להב – יועץ עסקי ומורה פרטי

אודות

שלום, קוראים לי גדעון להב אני מורה פרטי באקדמיה ויועץ עסקי בתחום התיירות. סיימתי תואר שני בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת.

מה אני עושה אני מוביל ומקדם יזמים ובעלי עסקים קטנים להשיג את המטרות והחזון שהם רוצים להוציא מהעסק שלהם, ובנוסף אני מוביל ומקדם סטודנטים שהאקדמיה מאתגרת עבורם על ידי ליווי והנחייה להצלחה אישית כמו ניהול זמן וסדר, כתיבה אקדמית, שימוש בתוכנות אופיס, Gmail, לימוד מרחוק, התגברות על לקויות למידה ועוד.

איך אני עושה את זה גם כמורה פרטי וגם כיועץ עסק אני מאוד מאמין בפגישה פנים אל פנים אך אנו יכולים גם לקיים פגישה מקוונת ב – Zoom, ובעזרת עבודה בפלטפורמות הרבות של Gmail (גיליונות, מסמכים ועוד). זקוקים למורה פרטי? שלחו לי בקצרה את האתגר שלכם בלימודים ואת הציפיות משיעור פרטי איתי, אחזור אליכם בהקדם האפשרי לקביעת פגישה. זקוקים לייעוץ עסק? שלחו לי תוכנית עסקית קיימת וציפיות שלכם מהעבודה איתי, במידה ואין לכם תוכנית עסקית אנא ציינו זאת במייל או בהודעה.

 למה אני עושה את זה הוראה פרטית: יש לי רצון לעזור לסטודנטים להצליח ולהפוך את הלמידה המאתגרת לפשוטה, נוחה וקלה ליישום ייעוץ עסקי: יש לי רצון כנה לעזור ולהוביל אנשים להגשים את החלומות שלהם ולהיות גאים בהם. אני רוצה להראות לכם איך לתת ללקוחות שלכם חוויה שהם לעולם לא ישכחו

שתפו את הכרטיס שלי

דילוג לתוכן