איך תרצו לאסוף את הלידים שלכם מהרשתות החברתיות וממנועי החיפוש? 

מתלבטים איזה מוצר יתאים לכם יותר? החלטנו להסביר בכמה מילים קצרות על היתרונות של כל אחד מהשירותים הללו. למה עדיף דף נחיתה ולמה צריך כרטיס ביקור דיגיטלי. האם כדאי “להרים אתר” או שאפשר להסתפק בדף נחיתה קצר וקולע? אז רגע לפני שאתם בוחרים את אחד השירותים נעשה לכם סדר. 

 דפי נחיתה 

רוצים לקדם מוצר או שירות מסויים בגוגל? לייצר אינטרקציה ולקבל פניות מלקוחות חדשים על בסיס קבוע? להגיע ללקוחות שחיפשו בדיוק את השירות הספציפי? 
הדף הראשון אליו יגיע הלקוח הפוטנציאלי הבא שלכם, בדיוק לאחר שהקליק על המודעה – הוא דף הנחיתה. דף נחיתה מעוצב הכולל מלל מכירתי יוביל את הלקוח לרכישה או השארת פרטים.

חשבתם כבר על השירות שנקדם?

מיני סייט יוקרתי ו/או כרטיס ביקור דיגיטלי

מחפשים פתרון קל, נוח וממתג?! אחד שיעזור בגיוס ושימור לקוחות?!
הכירו את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו – נח, יוקרתי ואיכותי.
בכרטיס יופיע מידע חיוני שברצונכם להציג ללקוחות שלכם כולל לינקים לרשתות החברתיות, כפתור התקשרות, התחלת שיחה בוואטסאפ, ניווט אל בית העסק ועוד.. אפשרות לשליחת הכרטיס לאחר שיחה & כשאין מענה.
תוכלו גם להוסיף תמונות, סרטונים ואפילו המלצות של לקוחות.
אז למה אתם מחכים?

 בניה ועיצוב אתרים 

בימים אלו בהם רוב האוכלוסיה גולשת באינטרנט בממוצע לפחות שעתיים ביום – אין לנו ברירה אלה לגשת ללקוחות בצורה זו. אתר תדמית להגברת אמון, חשיפה ושפע של פניות מלקוחות רלוונטים או “חנות אינטרנטית” שמוכרת מוצרים 24/7 אלו הם הנכסים האינטרנטים המובילים ל2020.

בלי הוצאות על שכירות, חשמל, מים, ארנונה וכל המסביב – בעלות לרוב חד-פעמית תוכלו לבנות נכס שיכניס לכם כסף בדיוק כמו חנות בקניון.

השאירו פרטים, נחזור אליכם בהקדם

Skip to content